Ciągłe dążenie do poprawy!

„Chachor” po swoim debiucie w Australii powoli zmierza w rodzime strony.

Nie możemy się doczekać, kiedy znów będziemy mogli pomajsterkować przy naszym Łobuzie. Przypomnijmy sobie jednak czas, w którym pracy było co niemiara, a termin zawodów zbliżał się wielkimi krokami.

Niedoskonałością naszego pierwszego bolidu było poszycie z włókna szklanego, wykonane w 100% przez studentów naszego koła. Niestety nie spełniało ono naszych oczekiwań. Zdawaliśmy sobie sprawę, że stosując lepsze materiały będziemy potrafili uzyskać sztywniejsze jak i lżejsze poszycie. Mimo wszystko postanowiliśmy iść o krok dalej i wykonać je dokładniejszą oraz szybszą metodą, by zdążyć przed zawodami.
Z pomocą przyszła nam firma Model-Art So z o. o. ( www.modelart.com.pl ) , która w ekspresowym tempie wykonała dla nas modele dziobu oraz wlotów powietrza.

Praca przy poszyciu nabrała tempa i dzięki bardzo dobrze wykonanym modelom byliśmy w stanie wykonać formy, a następnie gotowe elementy.

Jak widać na załączonym obrazku, efekt jest powalający i został doceniony nawet na drugiej pół kuli.

Dziękujemy firmie ModelArt z Ostródy za wsparcie.

Więcej o firmie oraz jej możliwościach dowiecie się z linku poniżej.
www.modelart.com.pl/index.html

____________________________________________________

Our second vehicle „Chachor” after his debut in Australia, is slowly moving in our direction.

Imperfection our first car was fiberglass sheating which was made 100% by students of our Scientific Association, unfortunately it did not meet our expectations, we realized that by using better materials will be able to get stiffer and lighter component. After all, we decided to go a step further and make them more accurate and with faster method to make it before the competition.
With the help of the company Model-Art So z o. o. ( www.modelart.com.pl ), which made models of sheating for our needs.

As you can see in the attached picture, the effect is to die for and was appreciated even in the second half of the globe.

We thank ModelArt from Ostroda for support.

More about the company and its possibilities will learn from the link below.

www.modelart.com.pl/index.html