Zrekrutuj się!

Dołącz do najlepszego na Śląsku teamu Moto-sportowego klasy Formuły Student.

MAMY DO CIEBIE KILKA PYTAŃ:

-Jesteś fanem motoryzacji?
-Masz ambicję i chęci do pracy?
-Chcesz zadbać o swoją przyszłość już na etapie studiów?
-Chcesz brać udział w kursach i szkoleniach, które poszerzą Twoją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną?
-Masz umiejętności z zakresu projektowania lub chcesz takie umiejętności zdobyć?
-Chcesz działać w dziale kompozytów i wytwarzać elementy
z włókna węglowego?
-Jesteś ciekawy/ciekawa jakie tajemnice skrywa nasza wiązka elektryczna wykonana w technologii lotniczej?
-Chcesz jeździć z nami na zawody, które odbywają się na torach Formuły 1 na całym świecie?
-Działy zajmujące się układem napędowym, układem zawieszenia oraz układem kierowniczym także stoją przed Tobą otworem
-Może jesteś wygadany/wygadana, łatwo nawiązujesz kontakty,
a kosztorys i biznesplan nie są Ci obce? Sprawdź się w dziale marketingu.

Nie czekaj! Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i znajdź swoje miejsce w naszym zespole. Spotykamy się 17.05.2017 o godzinie 16:30 w sali nr 110 na Wydziale Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach.
Oczywiście garaż w tym dniu będzie dla każdego otwarty 🙂

[Link do wydarzenia]

ZAWODY, W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ:

22-25.08.2015 – Formula Student Hungary, Győr
22-25.07.2016 – Formula SAE Italy, Varano de’ Melegari
8-11.12.2016 SAE Australasia, Melbourne

GDZIE STARTUJEMY W TYM ROKU?
20-23.07.2017 – Formula Student UK, tor Silverstone
17-20.08.2017 – Formula Student Hungary, Győr

BONUS: W ramach spotkania rekrutacyjnego odbędzie się krótki, motywacyjny wykład na temat osiągania sukcesu, prowadzony przez specjalistę – Grzegorz Cieślik.

Widzimy się w środę! 🙂

holisticmind.pl