II Ogólnopolskie Warsztaty Formula Student 2017 już we wrześniu!

Chcecie zobaczyć prawie wszystkie polskie zespoły klasy Formula Student, ich bolidy i kierowców w akcji? Poczuć zapach paliwa, usłyszeć ryk silników, poczuć nutę rywalizacji przeplataną przyjazną atmosferą? I to wszystko w jednym miejscu? Już we wrześniu będziecie mieli taką okazję!

Zapraszamy Was 17 września na II Ogólnopolskie Warsztaty Formuła Student 2017. Gdzie takie atrakcje? A w Akademii Kierowcy ODTJ w Międzychodzie.

Warsztaty przeprowadzi Wyścigowy Mistrz Polski Zbigniew Szwagierczak, z którym nie raz mieliśmy okazję rozmawiać i współpracować (m.in. w ubiegłym roku podczas pierwszej edycji warsztatów).

A co ciekawego znajdziecie w harmonogramie imprezy? M.in. prezentacje bolidów, rozgrywki między uczestnikami, konkursy, atrakcje, nagrody.

Panie i Panowie miło nam też ogłosić, że gościem specjalnym eventu będzie [werble i fanfary] polski kierowca wyścigowy Kuba Giermaziak

My doczekać się już nie możemy, dni do warsztatów odliczamy. A Wy? Wpadacie? Jedno jest pewne – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!